TEKSTESHQIP

Flori Çoçaj
Jarani Jem
Lyrics

Qe sa se kam pa, se kam pa
Nuk kam lot ma, as me qa
Qe sa se ma ni, se kam ni
Malli lotin ma ka ngri

[REF.:]
O jaran, jarani jem
A e ke pa dashnin tem
Nese per mu ju bjen muhabeti
Thuaj zemra ma dashni nuk gjeti
O jaran jarani jem
A e ke pa dashnin tem
Sillja sillja muhabetin per mu
Thuaj se e du, e du e du

Qe sa se kam pa,se kam pa
Ahh pika don mem ra
Qe sa se kam ni o se kam ni
Don mem mbyt kjo dashni

[REF. 2x:]
O jaran, jarani jem
A e ke pa dashnin tem
Nese per mu ju bjen muhabeti
Thuaj zemra ma dashni nuk gjeti
O jaran jarani jem
A e ke pa dashnin tem
Sillja sillja muhabetin per mu
Thuaj se e du, e du e du
INFO
Produkti muzikor u finalizua tek audienca e gjerë këndshëm edhe me anë të një klipi muzikor, për video produksionin e të cilit u bashkëpunua me Four Infinit Production. Ky videoklip u publikua me datë 15 Nëntor 2017. Për muzikën dhe për fjalët e këngës u përkujdes Ilir Berani, teksa për këngën ka punuar si orkestrues Ardian Kastrati.