Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Nallane” Nga Flori Ft. Vicky Dj


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
[27-05-2015]
Këngëtari Flori Mumajesi ka publikuar videoprojektin e tij më të ri muzikor të itutlluar "Nallane".

Muzika, teskti & orkestrimi janë realizuar nga vetë Flori në stduion Threedots, e ndërsa teksti është mjaft qesharak dhe madje ngjan si diss pasi Flori në këtë këngë ironizon shumë ku thotë se atë nuk e ndalon dhe se nuk ka fare respekt për atë person, duke i thënë se ka shumë respekt për mamin e saj por jo edhe për të.

Kënga është hedhur në youtube nga kompania më e madhe muzikore në botë, VEVO.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Flori Mumajesi - Nallane (Feat.Dj Vicky) [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet