Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

‘nallane’ E Florit Nuk Jep Mesazh Të Mirë Për Të Rinjët


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  6
[28-05-2015]
Me 19 mars,këngëtari Flori Mumajesi lanosi këngën ‘Kuq e Zi je ti’ në bashkëpunim me Elvana Gjatën e cila është pritur mjaft mirë dhe është projekti muzikor që do ta përcjell kombëtaren në çdo ndeshje.

E dy muaj më pas, Flori lansoi një tjetër këngë e quajtur ‘Nallane’ e cila për shkak të përmbajtjes ka ulur vlerën artistike të tij.

Kjo pasi, në të, Flori thotë se e do shumë mamin e dikujt, duke mësuar të tjerët sidomos fëmijet të shajnë.

Pra, ai nga patriotizmi ka kaluar në banalizëm dhe kjo gjë mund të ndikoj shumë në karrierën e tij artistike.
 (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet