Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ja Si E Shprehi Lumturinë Flori Për 3 Pikëshin E Shqipërisë


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[10-07-2015]
Këngëtari & kompozitori i njohur Flori Mumajesi është poashtu një ndër fytyrat publike i cili ka postuar sot në rrjetet e tij sociale me dëshirë dhe kënaqësi statuse në lidhje me 3 pikëshin që iu dha sot Shqipërisë.

Ai ka zgjedhur rrjetin social "Facebook" për të postuar këngën e tij në duet me Elvana Gjatën, "Kuq e zi je ti" e cila u realizuar për të shoqëruar kombëtaren në fushën e futbollit.

"Drejtesia u vu ne vend #KuqeZi
Nuk na ndal dot askush FLUTUON SHQIPONJA" - ksihte shkruar Flori në mbishkrimin e videos.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet