Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Flori “E Kall” Ferizajin


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[28-07-2015]
Këngëtari dhe kompozitori i suksesshëm Flori Mumajesi është tejet i kërkuar për koncerte gjatë sezonës së verës. Së fundmi ai ka qenë i pranishëm në një koncert në Ferizaj ku ka performuar në një nga diskotekat më të mëdha atje.

Flori ka publikuar në rrjetin e tij social në Instagram një foto ku shihet duke e ndezur në maksimum atmosferën dhe duke argëtuar fansat që kishin ardhur për ta parë."Faleminderit te gjithe ju qe ishit sonte ketu" - ka shkruar Flori Mumajesi në mbishkrimin e fotos.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet