Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Flori Tregon Ndjenjat …


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2
[02-09-2015]
Këngëtari & kompozitori i njohur Flori Mumajesi është mjaft aktiv në rrjetet e tij sociale, ai preferon më së shumti të përdor twitter & Instagram.

Ndonëse gjithmonë poston foto edhe statuse, atë nuk e kemi parë asnjëherë që të publikojë ndonjë këshillë apo fjali të urtë siç bëjnë shumica e kolegëve të tij.

Por kësaj rradhe ai na befasoi me diçka. Në llogarinë e tij zyrtare në twitter ai kishte publikuar një fjali e cila mesa duket i ka pëlqyer shumë.

“Njerëzit më shumë janë të dashuruar pas mënyrës së jetesës, se sa në vet njerëzit”, ishte fjalia që ishe shkruar në atë foto.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet