Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Kur Do Të Vijë Dueti Mes Florit Dhe Getit ?!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[27-10-2015]
Në shtypin rozë u publikua lajmi Flori dhe Geti, dy nga meshkujt që prodhojnë vazhdimisht hite në diskografinë shqiptare kanë vendosur të bashkëpunojnë. U tha se dueti është në fazën e avancuar dhe po inçizohet në studion e Threedots.

Por nëse mendojmë se do mund ta dëgjojmë shumë shpejt këngën e re të dyshes, gabohemi. Kontaktuar nga Prive, Flori sqaroi se në çfarë stadi të realizimit është ky krijim muzikor.

‘Kemi pasë si ide të bëjmë diçka, por se kemi konkretizu akoma’ – është shprehur ai.

Megjithëse kënga nuk është në përfundim e sipër duke qenë në trajtën e idesë, për momentin mund të mjaftohemi me idenë që padyshim, ajo do të jetë një hit.

Ndryshe, ky duet do të jetë i dyti pas ‘Baby’ publikuar vite më parë që në kohen e lançimit ishte një ndër këngët më të dëgjuara.
 (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet