Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ndahen Elvana Dhe Flori?


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[01-11-2015]
Këngëtarja Elvana Gjata dhe kant-autori Flori Mumajesi pritet që ti ndajnë rrugët në sferën muzikore.

Pavarësisht sukseseve të tyre të mëdha në muzikë, kohëve të fundit ka pasur thashetheme se çifti nuk do të punojnë më se bashku hite të reja.

Një burim i ka thënë Expressit se kontrata në mes të Elvanës dhe Florit pritet që të skadon në fillim të nëntorit. Kështu, Elvana pritet që të këndojë më shumë si një këngëtare e pavarur, duke shikuar edhe për bashkëpunime me producent të tjerë.

Ende nuk dihet se me cilët produksione Elvana është në kontakt, apo ky lajm është vetëm një thashetheme e radhës, pre e të cilave janë dy artistët shqiptar.
 (Gazeta Express)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet