Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ja Cfarë “ëndrre” Pa Flori Mumajesi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[04-11-2015]
Këngëtari & kompozitori i njohur Flori Mumajesi ka publikuar sot në rrjetin e tij social në Instagram një video.

Arseyaj e postimit të kësaj videoje ka qenë ëndërra që ka parë Flori mbrëmë. Ai ka treguar për ndjekësit e tij se ëndërra që ka parë nuk është aspak e zakontë.

Ndërkohë ende aludohet në media për një lidhje të fheshtë midis tij dhe këngëtares Elvana Gjata por që nuk e kanë pohuar, kësaj të fundit i ka skaduar kontrata me produksionin e Florit, Threedots.

Në linkun më poshtë mund të shihni postimin e Florit:
http://websta.me/p/1107497855198422739_187511784
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet