Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Flori “Me Fjalë Të Vogla” Në Festivalin E Madh Të Kënga Magjike


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  19
[13-11-2015]
Flori Mumajesi këtë vit do të jetë gjithashtu pjesë e “Kënga Magjike 2015”. Kështu ka bërë të ditur përmes disa fotove të publikuara së fundmi në llogarinë e tij në Instagram.

“Me fjalë të vogla”, titullohet edhe kënga e Florit e cila këtë vit do te jetë konkurrente në këtë festival i cili do të mbahet live.
 (Indeksonline)

      Flori Mumajesi - Me Fjalë Të Vogla [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet