Më mbaj mend (për 1 muaj)


Flori Me Version Të Ri Të Këngës “Me Fjalë Të Vogla”

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.8 / Votuan:  5
[05-12-2015]
Këngëtari Flori Mumajesi ka publikuar sot në rrjetin e tij social në Instagram një video ku shihet duke kënduar këngën e tij më të re "Me fjalë të vogla" në një version më ndryshe.

Ai ka kënduar në versionin acustic me kitarë nga Bruno së bashku me Klajdi Harunin dhe Besa.

Kënga ka dalë shumë interesante dhe ka marrë mijëra komente. Ndryshe "Me fjalë të vogla" është kënga më e klikuar në festivalin 'Kënga magjike 2015'.
 (B.A/Teksteshqip.Com)


Komente 0