Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Flori Urim Special Për Elvanën


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
[03-02-2016]
Kompozitori dhe këngëtari i njohur Flori Mumajesi ruan një miqësi prej vitesh me këngëtaren Elvana Gjata, pasi është ai që ia punon këngët dhe i ka shndërruar ato në hite.

Janë të dy shumë simpatik madje shpesh herë është aluduar në media për ndonjë lidhje të mundshme mes të dyve, por ata nuk kanë deklaruar agjë.

Sot këngëtarja Elvana Gjata ka festuar ditëlindjen e saj të 29-të dhe me këtë rast ajo ka marrë plot urime nga miqtë dhe fansat e saj.

Një nga urimet më të veçanta ka qenë pikërisht ai i Florit i cili ka postuar një foto ku shihet duke u përqafuar bashk me të dhe në mbishkrimin e fotos ka shkruar:

“Jemi rritur bashke...Gezuar ditelindjen muzika ime.”
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet