Më mbaj mend (për 1 muaj)


Flori Mumajesi Sjell Këngën “Ku Gabum”

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
[14-02-2016]
Këngëtari Flori Mumajesi ka rënë në sy gjithnjë për projektet e tij muzikore që sjellë, pasi të gjitha punohen nga vetë ai dhe shndërrohen menjëherë në hite.

"Ku gabum" është projekti i tij i parë për 2016-tën të cilën kompozitori e ka publikuar sot në versionin Audio + Lyrics.

Kënga është punuar me muzikë & tekst nga vetë ai, e ndërsa inçizimi është bërë në Threedots.

Teksti pak i thellë i dedikuar dashurisë dhe i publikuar pikërisht me datën 17 shkurt me rastin e Shën Valentinit na bën të dyshojmë se mos këngën ia ke dedikuar dikujt apo është dis.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Flori Mumajesi - Ku Gabum [Teksti dhe Klipi]

Komente 0