Më mbaj mend (për 1 muaj)


Flori Mumajesi - Ne Shpirt

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Shpirt".
3. Video është e këngës "Ne Shpirt", por nuk këndohet nga Flori Mumajesi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Flori Mumajesi - Ne Shpirt  (Feat. Elinel)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  39

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Flori Mumajesi

Teksti:

Elinel

Video Produksioni:

Pinkmoon Creative

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Elinel

27/06/2017

2017-06-27T15:00:00+00:00Flori 3x
N'shpirt t'kom
N'zemer t'kom
A e din ti, a e din ti sa t'kom dhon

Elinel
Ta dhash zemren, ruva tonen
E theve temen, m'pipe nonen
Tash jom robot, s'kuptoj falje
A jon kta lot n'sy qe po dalin
S'ka ma ndjenja krejt ti fala
Prekma off-in nashta nalna
Sun i kthejna qastet tona
Dy her njejt gabimin se bojna

Elinel 2x
Pi fshi prej memorjes koht e lumtuna
Na, na, na (Flori)
Kom syt te e ardhmja, rri ti e kalumja

Ref 2x Flori
N'shpirt t'kom
N'zemer t'kom
A e din ti, a e din ti sa t'kom dhon

Elinel
Ke bo lojna, shum lojna
Premtove 5 shkronja
Lendove 6 shkronja
T'mirat jon 0 ajt e vizatojna

Ta dhash zemren, ruva tonen
E theve temen, m'pipe nonen
Sun i kthejna qastet tona
Dy her njejt gabimin se bojna
2x
Pi fshi prej memorjes koht e lumtuna
Na, na, na (Flori)
Kom syt te e ardhmja, rri ti e kalumja

Flori 4x
N'shpirt t'kom
N'zemer t'kom
A e din ti, a e din ti sa t'kom dhon


Ky tekst u dërgua nga Adelina   imbebe
Më Shumë Këngë Nga Flori Mumajesi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet