A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Florian Beqiri - Nena Ime


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  68

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/12/2015

2015-12-13T13:30:00

Dashni e pare
Qe kam perjetu si femij
Ishe ti
Nena ime
Eshte zeri yt
Melodi per shpirtin tim
Me qeteson
Oj Nena ime
Me ledhato gjithmone
Edhe kur t'rritem
Nena ime
Me perqafo cdo dite
Te jetes time
Nena ime

Asnjehere ti nuk m'ke deshpruar
Gjithmone aty ti ishe per mua
Asnje fjale nuk mund ta pershkruaj
Ndjenjat s'kane kufij
Po kjo zemer e din
Dashnin qe kam per ty

Une kam faj per lotet qe i derdhe ti
Sa shum net pa gjume
Qe ti i ke bere mu
Veten e mallkoj
Falje t'kerkoj
Nena ime
Me perqafo cdo dite
Te jetes time
Nena ime

[2x]
Asnjehere ti nuk m'ke deshpruar
Gjithmone aty ti ishe per mua
Asnje fjale nuk mund ta pershkruaj
Ndjenjat s'kane kufij
Po kjo zemer e din
Dashnin qe kam per ty

Ndjenjat s'kane kufij
Po kjo zemer e din
Dashnin qe kam per ty


Lyrics submited by  Tonnidas
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019