Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Florim Gega - Dashnia Për Pare  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/08/2017

2017-08-07T00:00:00

Muzika:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Teksti:

Kreshnik AvdiuKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dashnia Për Pare" kënduar nga Florim Gega.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Florim Gega i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Florim Gega:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet