Më mbaj mend (për 1 muaj)


Frederik Ndoci, Nesër Në Meshën E Papës

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[20-09-2014]
Është bërë e ditur se këngëtari Frederik Ndoci do të jetë nesër preznt në Meshën e Papës. Ai së bashku me bashkshorten e tij Alisa Baraku do të performojnë në sheshin "Nëna Terezë" në Tiranë.

Këngëtari thotë se është tejet i lumtur dhe i nderuar që i është caktuar një privilegj i tillë. Ata do të performojnë "Ave Maria" të Shubertit para 500 mijë personave.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull