Më mbaj mend (për 1 muaj)

Frederik Ndoci, Stefi Prifti, Endri Prifti & Rita Ndoci - Ti Me Je Si Nje Gonxhe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

I: Ti më jë si nji gonxhe
E bukur lulzimi. :I
I: Nuk të gjindet shoqja
Veç në kopshtin tim. :I
Ref.:
I: Hajde moj, beja moj
Hajde lule moj shebojë! :I
T’gjitha shoqet t’kan’ inat
Se ti je e bukur.
Shoqet le t’pëlcasin
Der sa unë të du’.
Ref.:
Hajde…
t gjitha shoqet t kan inat
se ti je e bukur
ato le t pelcasin
ndersa un te du
ref
hajde moj,,,,
F’tyra jote si pranverë
Syni jot i zi.
Shoqet le t’pëlcasin
Dersa unë të du’.
Ref.:


Ky tekst u dërgua nga KUJTIMI SHEKAJ


Nuk kemi video për këtë këngë.
Frederik Ndoci, Stefi Prifti, Endri Prifti & Rita Ndoci - Ti Me Je Si Nje Gonxhe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Me Je Si Nje Gonxhe".
3. Video është e këngës "Ti Me Je Si Nje Gonxhe", por nuk këndohet nga Frederik Ndoci, Stefi Prifti, Endri Prifti & Rita Ndoci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Frederik Ndoci:


Komente 0