TEKSTESHQIP

Frederik Ndoci
Kitarat E Paqes
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kitarat E Paqes" kënduar nga Frederik Ndoci.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Autor i muzikës është Aleksandër Peçi, ndërsa autor i fjalëve të tekstit është Xhevahir Spahiu.