Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fugaa - Ska Mu Nal (Feat. Real 1)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

yohh yohh

real 1 fiks frink foks prej infiniti bashkohen senet ti hiq nuk e ki prit bashkohen rimat rimat kreit me ni reptur edhe djegen kallen nxihen ftyra mane burr plus real 1 kur e don pesh e qon e kall kreit e bon llom mos na prit nisja ei flyojn veterime veterime rime rime rime
bonu dhe u kall seni plus me tekst kshtu jom i qart vet a kshtu si fac shmek nuk e di qa o me mu vqi shit jom tu pru me asnjo shpejtsi
ashiqare nuk jem reper as fucking artist kujt ti boj rep sqes pohime nuk po boj diss jam katunari kris vazhdoj si kris se migerr migerr .....fuga tsos

4X
mos u nal ska mu nal

real 1

real tu real fresh prei mahalle me trekst clean
mercedisi mungeon ne qeveri seni ja nis prej fillimi pi venit keit ky sen qi e ndrroj e ndrroj une qi e shoh nonderr e shoh une qa shoh une qa sheh ti se shoh une qa prek ti se preki une nin per mu qelen vesht nin per mu ska tjetersnin per mu ka po heci seni i njejt veni jem ngjyra lara lara ka qyteti jem
sjom bash perfekt nto sjom bash mir pa e pi njo sjom ka nin diqka vazdho po mir nina kur kreit i njo

4X
mos u nal ska mu nal

hip hop kanalizim era zhdom o kam vjen haaa
nal mistrice tash osht reni jem lujsha dojqevelle kur pe bgoj une kong fuu me nat tkap me at non qi ta rruj innit infinit e grramofon ket loj jom hi qa boj aka fucking demgji evrop ruju se pot vjne nje vall e madhe vallja e re e re shqiptare

4X
mos u nal ska mu nal


Ky tekst u dërgua nga  endritiFugaa
Featuring: Real 1
Publikimi: 28/12/2006
Festivali: VFM 2007
Teksti: Fugaa
Video Produksioni: Entermedia
Produksioni: K-Master


Fugaa - Ska Mu Nal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ska Mu Nal".
3. Video është e këngës "Ska Mu Nal", por nuk këndohet nga Fugaa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fugaa:


Komente 0