Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Ganimete Abazi (Ganja) - Nuk E Rrok

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk E Rrok".
3. Video është e këngës "Nuk E Rrok", por nuk këndohet nga Ganimete Abazi (Ganja).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ganimete Abazi (Ganja) - Nuk E Rrok  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Muzika & Teksti:

Ilir Berani

Orkestrimi:

Florent Boshnjaku

Këngë e albumit:

"U Knaqem Tu Knaq"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2004

2004-11-30T23:00:00+00:00as logjika as matematika
nuk e rrok
uen me nejt me ty
ti me tjera qika

as me kanun
as me unmik
nuk e rrok
une me te njek
e ti me ik

fol a shkon uji perpjet
a bie bore e nxhet
a shkon em zor diqka ne jet

rezuluta 1244
nuk e rrok
une me nejt me ty o veq per hater
o nuk e rrok me asnje fe
me u mshel ne shpi qika e re

fol ashkon uji perpjet
a bie bore e nxeht
a shokon me zor diqka ne jete

une nuk e di ti qka po don
o kur nuk shkon me zor
nuk shkon
tjerave ti zemren merrjav
lotet ne faqe lerjuav
prej mej baj plaqkat therrja

uen nuk e di ti qka po don
o kur nuk shkon me zor nuk shkon
tjerave ti zemrave merrjav
lotet ne faqe lerjav
prej meje baj plaqkat therrja

rezuluta 1244
nuk e rrok une me njet me ty
o veq per hater
o nuk e rrok me as nje fe
me u mshel ne shpi qika e re
fol a ashkon uji perpjet
a shkon diqka em zor ne jet
(2)
une nuk e di ti qka po don
o kur nuk shkon em zor nuk shkon
tjerave ti zemran merjav
lotet ne faqe lerjav
prej mej baj plaqkat therrjav


Ky tekst u dërgua nga Arbnora Jashari
Më Shumë Këngë Nga Ganimete Abazi (Ganja):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet