TEKSTESHQIP

Gazmend Kelmendi (Gazza)
Tradita Jone
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tradita Jone" kënduar nga Gazmend Kelmendi (Gazza).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 5 Tetor 2018, Gazmend Kelmendi (Gazza) publikon videoklipin "Tradita Jone". Muzika e këngës u punua nga Fatmir Muja, teksti u shkrua nga Fatmir Muja, ndërsa për orkestrimin u kujdes Nexhat Mujovi (Wirusi).