A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ja Ku Mund Ta Gjeni Genën Për Bajram


Choose star rating

Rating:  3.5 / Votes cast:  2
[13-07-2015]
Këngëtari i njohur Gena është ndër më të kërkuarit për mbrëmjet muzikore.

Për të gjithë adhuruesit e muzikës së Genës që dëshirojnë të kalojn një mbrëmje të paharruar, ai do të jetë i pranishëm në Prishtinë.

Gena do të performoj në njërin nga kllabet e Prishtinës “District Lounge”, me 17 Korrik për Festën e Bajramit nga ora 21:00.
 (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019