A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Gena Po çmend Publikun Kosovar


Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  4
[08-07-2013]
Këngëtari i madh Gena, ai Ii cili po pushton të gjitha clubet e natës nga muzika e tij argëtuese.
Së fundmi në tregun kosovar ka sjellë shumë bashkëpunime me këngëtarë të ndryshëm, si psh hiti me Nora Istrefin, Flori Mumajesin, Ermal Fejzullahun etj.Prezenca e tij vërhet së fundmi jo vetëm në qytet e Kosovës por edhe jasht tyre. Sallat, clubet si gjithmonë janë të tej mbushura nga entuziasmi i adhuruesve të muzikës së tij, ka edhe nga ata që bëjnë rezervime për të mos munguar në këto netë të magjishme
 (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019