Gena Rikthehet Në Muajin Korrik Me 2 Hite Të Reja


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[19-06-2014]
Pasi ndezi fillimin e verës me këngën e tij "Duhet", këngëtari i njohur shqiptar Gena nuk ka ndërmend të ndalet. Ai radhitet tashmë ndër emrat më të kërkuar nëpër mbrëmje të ndryshme muzikore dhe së shpejti për publikun e tij do të vijë me hite të reja. Kështu të paktën ka bërë të ditur menaxheri i tij Enis Fetahu.Fetahu ka treguar se Gena në fillim të muajit korrik për publikun do të sjellë befasi të njëpasnjëshme. “Gena veçse i ka përfunduar dy këngë të reja me videoklipe. Ka punuar shumë për këto këngë dhe vërtet janë duke dalë shumë bukur. Besoj që kah fillimi i muajit korrik do të lansohen risitë nga Gena. Shpresoj që edhe nga publiku do të priten mirë.”, ka thënë Enisi.
 (Nita Brisku)