A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Po Vjen Dueti I Mimozës Me Genën


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
[19-04-2015]
Është raportuar më herët se Mimoza Shkodra dhe Gena Lito janë në përgatitje të një bashkëpunimi, i cili do të vijë së shpejti para fansave të tyre.

Këngëtarët kanë realizuar videoklipin dhe kjo është konfirmuar përmes disa fotografive të bëra gjatë xhirimeve.
“Vjen së shpejti, me Genën…”, ka shkruar këngëtarja.

Kënga thuhet të jetë një baladë që mban titullin “Pikë në oqean”, ndërsa pritet të bëhet një hit duke pasur parasysh se bashkëpunimet e Mimozës dhe Genës me kolegët tjerë, gjithmonë kanë rezultuar të suksesshme.

 (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019