A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Pikë Në Oqean” Nga Gena Ft. Mimoza Shkodra


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
[24-04-2015]
Këngëtarët e njohur Gena & Mimoza Shkodra kanë publikuar më në fund duetin e tyre të shumëpërfolur.

Kënga më e re quhet "Pikë në oqean" dhe trajton një temë dashurie. Kjo këngë është punuar edhe me videoklip nga produksioni Max Production.

Ndërkohë që pritet që këngëtari Gena shumë shpejt të publikojë edhe një album, në të cilin do të ketë disa bashkpunime.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019