A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Gena - Me Fal


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

15/06/2019

2019-06-15T17:43:44

Lyrics:

Endrit Mumajesi

Video Production:

MAX Production


Zemer thyer i vetmuar jam sot
neper rruge akoma tranzit
dikur ndjenja me bente te forte
se jetoja me ty dashurine

Kte zjarr te ndezur nuk e shuajn as lotet
akoma je ne trupin tim
malli dhe ndjenja me mbajne zgjuar
se ti do te kthehesh perseri

Me fal te lutem zemra ime me fal
me fal te lendova por te du si i marre
se sa gabime i kam
nga ty mu me ndane
dhimbjen pas me lane

Me fal te lutem zemra ime me fal
me fal te lendova por te du si i marre
se sa gabime i kam
nga ty mu me ndane
dhimbjen pas me lane...

Syt e mi neper rruge te kerkojne
dhe per sa jo jo nuk e di
qe te gjitha me duken njesoj
vetem ty te shikoj dashuri

Kte zjarr te ndezur nuk e shuajn as lotet
akoma je ne trupin tim
malli dhe ndjenja me mbajne zgjuar
se do te kthehesh ti perseri

Me fal te lutem zemra ime me fal
me fal te lendova por te du si i marre
se sa gabime i kam
nga ty mu me ndane
dhimbjen pas me lane

Me fal te lutem zemra ime me fal
me fal te lendova por te du si i marre
se sa gabime i kam
nga ty mu me ndane
dhimbjen pas me lane

Me fal te lutem zemra ime me fal
me fal te lendova por te du si i marre
sa gabime i kam
nga ty mu me ndane
dhimbjen pas me lane

e-Cards (4)

2019-06-17 17:40:05
Që të gjitha më duken njësoj
Vetëm ty të shikoj dashuri
2019-06-17 17:37:38
Sytë e mi nëpër rrugë të kërkojnë
Dhe për sa, jo, jo, nuk e di...
2019-06-17 17:34:09
Më fal, të lutem
Zemra ime, më fal
Më fal, të lëndova
Por të du si i marrë
2019-06-17 17:31:32
Zemërthyer, i vetmuar jam sot
Nëpër rrugë akoma tranzit
Dikur ndjenja më bënte të fortë
Se jetoja me ty dashurinë

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019