TEKSTESHQIP

Genc Leka
Ku Je
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ku Je" kënduar nga Genc Leka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Siç e do tradita e hiteve, ky projekt është prezantuar tek audienca e gjerë i ilustruar në spektrin vizual edhe me videoklip, për të cilin është kujdesur Time Pictures. Ky videoklip u publikua më 10 Shtator 2023. Muzika dhe teksti është shkruajtur nga Flakron Voca, teksa autor i orkestrimit është Vg Entertainment.