A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Genc Prelvukaj - Anderr  (Feat. Lyrical Son)


Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  52

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/05/2018

2018-05-13T13:00:29

Featuring

Lyrical Son

Lyrics:

Genc Prelvukaj (Gentz)

Lyrics:

Lyrical Son

Video Production:

Black Fish Entertainment


Genc Prelvukaj :
Sa kujtimet i kom me ty prej ditve tona
sa kujtimet i mbajm te 2 prej ditve tona
2x(ti erdhe sikur anderr anderr anderr
e u zhduke sikur anderr anderr anderr)

Na jemi nda po prap nzemer tmaj
Dita jeme nuk osht komplet kur ti sje pjese e saj
Sa kisha dashte me kthy kohen prej fillimit
Vec mos mi lon hejterat tone me ia arrite qellimit
Se mka marre malli per syte e tu, syte, ej syte e tu
Sa keq mvjen kur sje me mu, ej sje me mu, ej sje me mu
2x Sa kisha dashte me tpa sonte ne afterparty
Me tu afru e me te thane zemer im sorry
E me tu lute me ia nise prej fillimit
Krejt prej fillimit krejt prej fillimit

REF: Sa kujtimet i kom me ty prej ditve tona
sa kujtimet i mbajm te 2 prej ditve tona
4x(ti erdhe sikur anderr ander anderr
e u zhduke sikur anderr anderr anderr)

Lurical Son :
Paramendo sot, mos tishim kon te ndame na
Ty ta kisha pasite kycjen ne tmajte nven tsajna
Kujtime tvjetra me ty hala te kthjellta panorama
Shume reale me kon andrra
Smuj me thon qe spo mkujtohet sdomethon qe bash ton kohen
O f**kit alkooli o ka fole
Sdu me pi mo po teprohet,sa here shishet po harxhohen
Mkthehet filmi mthehet zemra bona hor
Hala mendjen une te ti
Dy fije shprese jepmi ke thon je kon I vetmi
Sot nuk jom i njejti
Me mujte me kthy kohen se tash e di sa vlen ti
Per mu qe si anderr ke ardhe e si anderr ke shku
Per mu qe si anderr ke ardhe e si anderr ke shku

REF: Sa kujtimet i kom me ty prej ditve tona
sa kujtimet i mbajm te 2 prej ditve tona
4x(ti erdhe sikur anderr ander anderr
e u zhduke sikur anderr anderr anderr)


Lyrics submited by an1taaaaaaae-Cards (1)

2018-05-14 13:11:58
sa kisha dasht me kthy kohen
prej fillimi
vec mos me i lajn haterat ton
me ja arrit qellimin

Add an e-Card

Fullscreenmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018