TEKSTESHQIP

Genc Prelvukaj & Mimoza Shkodra
Mona Lisa
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mona Lisa" kënduar nga Genc Prelvukaj & Mimoza Shkodra.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për të rritur aspektin kreativ, ky projekt erdhi i finalizuar i punuar në prizmin vizual edhe me një videoklip, për video produksionin e të cilit u përkujdes Black Fish Entertainment. Videoklipi u publikua më 27 Dhjetor 2021. Teksti dhe produksioni në studio mbart firmë nga Genc Prelvukaj.
Rryma muzikore:
Hip-Hop
Renditja:
Top 200