Më mbaj mend (për 1 muaj)


Genc - Nr1

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nr1".
3. Video është e këngës "Nr1", por nuk këndohet nga Genc.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Genc - Nr1  (Feat. BimBimma)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Teksti:

BimBimma

Teksti:

Gesko

Video Produksioni:

Imagine Films

Këngë e albumit:

"Bima"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

BimBimma

02/09/2017

2017-09-02T14:43:27+00:00Ref
x2
Fjalen ja kom dhon flalen ka me ja majt lalalalalala
Nuk jom i kerkujt po veq i asaj lalalalala

Genc:
Nuk ka fjal me pershkru qa per ty un niiiiiii
E sun pi bi en fijeee
Pe shoh qe kokna kon pak keqq
Ti sje tu e dit qe per mu ti je e krijume eee ejjjj
Qe don me dit sje e para po e fundit
As un e nuk e kom prit qe ti del krejt qa kom dasht me pas
E kurgjo n'bot nka me mrri ket n'dejsi me ma marr


Ref:
x2
Fjalen ja kom dhon flalen ka me ja majt lalalalalala
Nuk jom i kerkujt po veq i asaj lalalalala

Bimbimma
Kurr deri sot skom taku si kjo,
Kurr more Zot mos ma zavendso me asnjo,
Kshtir me pershkru qa kom gjet en to,
Jom tu e ni fell en mu qe mrekullia mshefet n'to,
Vetit i thom qekjo o qajo,
Se ja ni prezencen edhe n'momentin kur so,
Qekjo qe o s'krahasohet me kurgjo,
E jemja o me thane e ti mos e beso,
Kejt o perfekt as vet sdi ku me ja nis,
Prej largesis ja nij eren e pastertis,
N'afersi nuk e ka fijen e mangsis,
Njejt si mu munu mi gjet mangsi hyjnis,
M'qet tjeter dimension n'sy kur e shoh,
Driten n'ata sy qe e shoh,
Nese so ftyra e saj as ni ftyre tjeter nuk e njoh,
Spo du numra tjere, se ty t'kom numer njo.


Ref:
x3
Fjalen ja kom dhon flalen ka me ja majt lalalalalala
Nuk jom i kerkujt po veq i asaj lalalalala


Ky tekst u dërgua nga Altin Pirraku
Më Shumë Këngë Nga Gesko:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet