TEKSTESHQIP

Geni Nishtulla & Marseli
Motra Ime
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Motra Ime" kënduar nga Geni Nishtulla & Marseli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Nisur nga dëshira për të na dhuruar diçka artistike që do të mbetet në videotekën shqip, ky projekt vjen i finalizuar online i plotësuar në dimensionin vizual me anë të një videoklipi muzikor, produksioni i të cilit u përgatit nën drejtimin e TheDirectorEXH. Ky videoklip u publikua më 18 Nëntor 2022. Kënga është një komponim nga Mikel Elmazi, ndërsa për tekstin punoi Geni Nishtulla.