Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ku I Shpenzon Paratë Genta?

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[07-06-2011]
Genta Ismajli ka zbuluar se ajo më së shumti shpenzon gjatë stinës së verës edhe atë në radhë të parë për karburante, dhe pastaj natyrisht për ushqim.
Gjatë një interviste për "Kosova Sot" Genta ka bërë të ditur se gjithashtu shpenzon shumë për çdo gjë që ka të bëjë me përformancat e saj, me qëllim të duket sa më bukur para publikut.

Këngëtarja kosovare këto ditë ka realizuar këngën më të re të titulluar "Pa ty" , e cila këngë është duke pranuar shumë mirë nga publiku.
 (telegrafi)


Dergoi: loraloraKomente 1