Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genta Ismajli, Duet I Ri “Bombe”

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
[23-12-2011]
Genta dhe Dafina bëhen bashkë, jo në jetën e tyre private si dy bukuroshe të ndara të estradës, por ato janë bashkuar me një këngë duet.

Kënga e tyre që paralajmërohet se do të bëhet hit më i dëgjuar është pjesë e programit festiv të televizionit RTV21 dhe ekskluzivisht do të lansohet në natën e ndrrimit të moteve.

Dy yjet e preferuara të skenës muzikore shqiptare janë edhe më të vizituarat dhe më me shumë fansa në faqet sociale, si facebook.

Dafina Zeqiri dhe Genta Ismajli, tashmë të dyja kanë fatin e njejtë pas shkëputjes së lidhjeve të tyre të dashurisë.
 (news-al)


Dergoi: loraloraKomente 0