Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genta Ismajli, Diva E Hiteve

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
[29-12-2010]
Hit këngëtarja Genta Ismajli sapo ka lançuar një këngë të re me titull "Pse ike" të cilën e ka promovuar nëpër xhirimet televizive në televizionet kosovare dhe nëpër videokasetat e ndryshme. Mediat zbuluan se kënga është e huazuar, mirëpo kjo aspak nuk i humbi shkëlqimin e këngës, pasi Genta gjithmonë i këndon në mënyrën e saj.
 (botasot)


Dergoi: loraloraKomente 1