Më mbaj mend (për 1 muaj)

“Çmendet” Genta Ismajli, E Gjuan Në Pishinë Një Fans Në Istog

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[12-08-2015]
Këngëtarja Genta Ismajli ka qenë e ftuar mbrëmë në diskotekën "Delfinat" në Istog për të performuar, e ndërsa gjatë performancës së saj ajo ka marrë një djal nga publiku me të cilin fillimisht ka filluar të kërcejë por më pas e ka hedhur atë në pishinë.

Videoja ka marrë shumë komente dhe share në rrjetet sociale, pasi të gjithë kanë ngelur të habitur nga kjo sjellje e Gentes.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 1