Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genta Ndërron Stil, Nxjerr Jashtë Gjoksin

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[01-09-2015]
Këngëtarja Genta Ismajli dita ditës po habitë fansat me ndryshimet në stilin e saj. Ajo së fundmi ka publikuar edhe një foto tjetër në të cilën është shfaqur me një stil më të veçantë.

Jemi mësuar që shumicën e kohës Gentën ta shohim më elegante e sidomos pas pjesëmarrjes së saj në dasmën e Sinanit ku ishte shfaqur edhe pa të brendshme kësaj here ajo është kthyer në një vajzë më të thjeshtë dhe me një veshje sportive.

Si çdo herë ajo është komentuar për pamjen e saj tejet seksi duke nxjerrë në pah gjoksin.
 (Indeksonline)Komente 1