Më mbaj mend (për 1 muaj)

Njihuni Me Motrën Seksi Të Genta Ismajlit

Nuk ka akoma asnjë votë

[01-10-2015]
Genta Ismajli është ndër femrat e cila vazhdimisht zë vend në mediat rozë. Ajo është ndër femrat më të bukura e këtë gjë siç duket e kanë trashëgimi e gjithë familja.

Kësaj radhe ua prezantojmë motrën e Gentës, Mani Ismajlin. Kjo nuk ia lëshon aspak rrugën këngëtares përveç që Mani njihet si modele dhe aktore, raporton Indeksonline.

Ajo së fundmi ka realizuar një set fotografik për “levelup” magazine ku nga një foto e publikuar duket që ajo po vjen me diçka të ‘nxehtë’ për fansat.
 (Indeksonline)Komente 4