Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mbulohen Genta Ismajli Dhe Shkurta Gashi!

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  3
[05-10-2015]
Dy këngëtaret tona të njohura Genta Ismajli & Shkurte Gashi kanë publikuar sot së bashku një fotografi në rrjetet e tyre sociale.

Ndonëse jemi mësuar ti shohim shpesh herë në sken╒ me veshje më ekstravagante ose edhe elegante, por në këtë foto ato shfaqen me një look krejt ndryshe.

Genta & Shkurta janë mbuluar duke vënë kështu të dyja së bashku nga një shami të kuqe mbi kokë.

 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet