Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genta Me Lojë Shpërblyese Për Fansat Që Dërgojnë Video

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[25-10-2015]
Këngëtarja Genta Ismajli, ka gjetur edhe një metodë se si t’i bëjë për vete ndjekësit e saj dhe ta bëjë më të popullarizuar këngën e sapo publikuar “Kishe”.

Përmes një postimi në Instagram ajo ka ftuar të gjithë fansat e saj që të realizojnë video me Dubsmash, ndërsa që videoja e cila merr me shumë like do të shpallet fituese e një tableti.
 (Indeksonline)Komente 4