Më mbaj mend (për 1 muaj)

Menaxheri I Gentes Kandidon Për Kongresmen Në Amerikë

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[25-01-2012]
Në programin "Top Vip" në Top Kosova Radio, këngëtarja më atraktive shqiptare Genta Ismajli tregoi, veç tjerash, se ajo nuk menaxhohet nga mamaja e saj, por në Evropë dhe në Amerikë i ka dy menaxherë.

E këto ditë zbuluam se menaxheri i saj në Amerikë, Xhon Goci, do të kandidojë për anëtar në Kongres, duke e përfaqësuar Qarkun 13 të Miçiganit, i cili ka gjithsej 14 kongresmenë në Uashington, ku gjendet dhe Kongresi Amerikan.

Ne ua urojmë një gjë të tillë, pse jo, por urojmë që dhe menaxhimin ndaj këngëtares të mos e lërë anash, pasi Genta na ka treguar se ai është një person shumë besnik dhe i zoti në menaxhim.
 (Kosova Sot)Komente 0