Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Genta Ismajli “Shpërngulet” Në Tiranë


Nuk ka akoma asnjë votë

[17-11-2015]
Këngëtarja e njohur, Genta Ismajli, po vazhdon të jetë e angazhuar në projekte të reja, gjithnjë për të qenë sa më afër fansave të saj.

“Gati për xhirime në Tiranë”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotos, shkruan Indeksonline.

Genta, me këtë ka paralajmëruar se do të vie me një këngë të “nxehtë”, marrë parasysh që stina e dimrit po afron.
 (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet