Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Genta Thotë Se Dikur E Gjuanin Me Vezë Në Gjilan


Nuk ka akoma asnjë votë

[31-01-2016]
Këngëarja Genta Ismajli ka qenë e ftuar sot në emisionin "1 kafe me Labin" i cili në edicionin e tij të ri është zhvilluar në Gjilan, atje prej edhe nga e ka prejardhjen këngëtarja Genta.

Gjatë intervistës ajo u ndesh me disa pyetje nga gazetari Visar Kalludra e një nga më interesantet ishte ajo për fëmijërinë e Gentës, se si e kujton ajo kohën kur kthehej nga Amerika.

“Ka pasur raste kur njerëzit më shikonin dhe nga inati më gjuanin edhe me vezë”, ka thënë këngëtarja e mirënjohur, me të cilën tani mburret Gjilani dhe më gjerë.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet