Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genta Ismajli, Ne Amerike Edhe Per Biznes

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[04-04-2012]
Këngëtarja e hitit "Guximi", Genta Ismjali. Ka thëne se fundmi se pak jave me pare, ndërsa ndodhej ne Amerike, ku banon edhe familja e saj është marre me biznes edhe pse shumëkush mendonte se ajo do te trondiste sallat me hitet e saj.

"Sa isha ne Amerike, veç kohës qe kam kaluar me personat e mije te dashur, jam angazhuar edhe ne biznesin e familjes, pasi ne kemi një sallon autoveturash, ku ndodhen te gjitha markat. Salloni quhet "Slozy" dhe menaxhohet nga babi im, ka treguar këngëtarja seksi, e cila sa i takon muzikës, sapo ka realizuar një kënge te re.

Kënga është ne anglisht por veçantia e saj nuk qëndron këtu por tek fakti qe Genta ka bashkëpunuar me je vogëlushe për ta realizuar. "behet fjale për një kënge R'N'B qe e këndoj me një vajze 7-vjeçare. Kënga është realizuar nga Genc Prevukaj", ka shtuar me tej Genta, duke komentuar edhe formën e saj fizike, qe do këto kohe ka qene ne qendër te vëmendjes, duke qene se shume media kane shkruar se "është shëndoshur shume".

Qe kur kam dale ne skene si këngëtare, mediat vazhdimisht janë fokusuar te linjat e mia trupore, duke diskutuar nëse kam shtuar apo jo peshe. Për momentin unë ndjehem shume mire, e kënaqur me trupin tim dhe ka shume femra qe me komplimentojne për paraqitjen time. Do vazhdoj kështu ", ka theksuar ajo.
 (Gazeta Standard)Komente 0