Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genta Ismajli Pranon Ta Ketë Rrahur Një Femër

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
[30-10-2014]
Genta Ismajli ka qenë e ftuara e radhës në programin atraktiv ‘6 ditë pa Ermalin’, ku ka treguar me humor shumë çka për jetën e saj. E pyetur se pse vjen shpesh në Tiranë, Genta ka thënë sepse jam në ‘Gjeniu i Vogël’, ndërsa Ermali ka dashur të pyesë se mos ka ndonjë ‘Gjeni’ të madh.

Ndërsa Genta ka treguar se fëmiu më i madh në ‘Gjeniun e madh’ është vetë Genta, dhe ajo tha më tej në këtë intervistë se e kam rrahur një femër, duke përdorur shprehjen ‘Pse të mos e rrah kur ta lyp’.
 (Indeksonline)Komente 47