A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Genta Ismajli - Pranoje


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  84

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2004

2004-12-01T00:00:00

Muzika:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Teksti:

Arsim Bunjaku

Video Produksioni:

Video Art

Këngë e albumit:

"Mos Me Shiko"

Pjesëmarrëse në

VFM 2005

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2004
Me shikon nje here ne sy
dhe tregome a jame per ty
nuk ke nevoj qe ta mundosh veten
ma jep nje puthje ti
asgje ne jete s'me ben me te lumtur
se sa kur jemi bashke

pSe nuk me thua se c'fare ndjen per mua
pse nuk me thua tani
une e pranoj qe ne zemren time
gjithmone do mbetesh ti

ref(2x)

le ta di bota se jame e jotja
ta di se me dashuron
puthjet e nxehta tek ti i gjeta
me afsh i pervelon(x2)

le ta di bota se jame e jotja
ta di se me dashuron
puthjet e nxehta tek ti i gjeta
me afsh i pervelon

Me pak fjal e nje shikim
jetes ti mi jep gezim
ti je i vetmi qe kam takuar
dhe qe me meriton
ti je i vetmi qe kam takuar
dhe qe me meriton ooooooo'

pSe nuk me thua se c'fare ndjen per mua
pse nuk me thua tani
une e pranoj qe ne zemren time
gjithmone do mbetesh ti
le ta di bota se jame e jotja
ta di se me dashuron
puthjet e nxehta tek ti i gjeta
me afsh i pervelon(x2)

le ta di bota se jame e jotja
ta di se me dashuron
puthjet e nxehta tek ti i gjeta
me afsh i pervelon


Ky tekst u dërgua nga Rinna
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019