A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Genta Ismajli - Nuk Harrohet


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2006

2006-12-01T00:00:00

Teksti:

Arsim Bunjaku

Këngë e albumit:

"Possesiv"


Gjaku me vlonte per ty
te dy ishim te rinj
ne fillim ishim vetem si shoke
s'te nderroja me asgje ne bote

ne fillim ishim vetem si shoke
s'te nderroja me asgje ne bote

Ref: 2x
Jo kurr nuk harrohet ai moment
kur per here te pare ti fala krejt
kur me ze te bute, te thash ngadale
ti je dashuria ime e pare

Malli per ty po me merr
dua te shoh nje here
kur ma fale ate puthje te zjarrte
ishe mesdite eme dukej nate

Kur ma fale ate puthje te zjarrte
ishte mesdite e me dukej nate

Ref: 2x
Jo kurr nuk harrohet ai moment
kur per here te pare ti fala krejt
kur me ze te bute, te thash ngadale
ti je dashuria ime e pare

Ref: 2x
Jo kurr nuk harrohet ai moment
kur per here te pare ti fala krejt
kur me ze te bute, te thash ngadale
ti je dashuria ime e pare


Ky tekst u dërgua nga Prince$$ Ferizaj   AgNnNesssA
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019