Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genta Ismajli - Unë Jam Fati Yt Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  57

Deri kurë do ta kuptosh
se unë jam fati yt
A e din qka je për mua
A s'të shohin sytë
Jemi lindur që të jemi
Gjithmonë të pa ndarë
Zemrën time ta dhurova
në shikim të parë

Deri kurë do ta kuptosh
se unë jam fati yt
A e din qka je për mua
A s'të shohin sytë
Jemi lindur që të jemi
Gjithmonë të pa ndarë
Zemrën time ta dhurova
në shikim të parë

Ref.
Tani s'ke ku shkon
S'ke ku ik prej meje
Sonte veq një gjë
E dua prëj teje
A po të mungoj
Natën kurë je zgjuar
A po e vëren
Se jam e dashuruar unë

Ti kë hyr tash thell në mua
Dhe nuk del aq lehtë
Je i pari dhe i fundit që e kamë në jetë
Deri në frymen e fundit
do të dua ty
Asgjë tjetër pervëq teje
s’du të shohë me sy

Ti kë hyr tash thell në mua
dhe nuk del aq lehtë
Je i pari dhe i fundit që e kamë në jetë
Deri në frymen e fundit
do të dua ty
Asgjë tjetër pervëq teje
s’du të shohë me sy

Ti kë hyr tash thell në mua
dhe nuk del aq lehtë
Je i pari dhe i fundit që e kamë në jetë
Deri në frymen e fundit
Do të dua ty
Asgjë tjetër pervëq teje
S’du të shohë me sy

Ref.
Tani s'ke ku shkon
S'ke ku ik prej meje
Sonte veq një gjë
E dua prëj teje
A po të mungoj
Natën kurë je z'gjuar
A po e vëren
Se jam e dashuruar unë

Se jam e dashururar unë...

Ky tekst u dërgua nga baby_girlRenditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2005
Muzika: Nexhat Mujovi (Wirusi)
Teksti: Arsim Bunjaku
Orkestrimi: Nexhat Mujovi (Wirusi)


Genta Ismajli - Unë Jam Fati Yt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Unë Jam Fati Yt".
3. Video është e këngës "Unë Jam Fati Yt", por nuk këndohet nga Genta Ismajli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Genta Ismajli:


Komente 0