Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Genta Ismajli - Une Jam Fati Yt


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

Këngë e Albumit:

Më E Fortë Jam Unë

Teksti:

Arsim Bunjaku


Deri kurë do ta kuptosh
se unë jam fati yt
A e din qka je për mua
A s'të shohin sytë
Jemi lindur që të jemi
Gjithmonë të pa ndarë
Zemrën time ta dhurova
në shikim të parë

Deri kurë do ta kuptosh
se unë jam fati yt
A e din qka je për mua
A s'të shohin sytë
Jemi lindur që të jemi
Gjithmonë të pa ndarë
Zemrën time ta dhurova
në shikim të parë

Ref.
Tani s'ke ku shkon
S'ke ku ik prej meje
Sonte veq një gjë
E dua prëj teje
A po të mungoj
Natën kurë je zgjuar
A po e vëren
Se jam e dashuruar unë

Ti kë hyr tash thell në mua
Dhe nuk del aq lehtë
Je i pari dhe i fundit që e kamë në jetë
Deri në frymen e fundit
do të dua ty
Asgjë tjetër pervëq teje
s’du të shohë me sy

Ti kë hyr tash thell në mua
dhe nuk del aq lehtë
Je i pari dhe i fundit që e kamë në jetë
Deri në frymen e fundit
do të dua ty
Asgjë tjetër pervëq teje
s’du të shohë me sy

Ti kë hyr tash thell në mua
dhe nuk del aq lehtë
Je i pari dhe i fundit që e kamë në jetë
Deri në frymen e fundit
Do të dua ty
Asgjë tjetër pervëq teje
S’du të shohë me sy

Ref.
Tani s'ke ku shkon
S'ke ku ik prej meje
Sonte veq një gjë
E dua prëj teje
A po të mungoj
Natën kurë je z'gjuar
A po e vëren
Se jam e dashuruar unë

Se jam e dashururar unë...


Ky tekst u dërgua nga baby_girlDisqus Comments
teksteshqip.com © 2007 - 2017