Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Genta Ismajli - Gabova


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  23

Këngë e Albumit:

Më E Fortë Jam Unë


Vitet shkojn un mjaft kam prit
Nuk meriton më as një dit
Un të të pres kam humbur çdo shpres
për ty nuk vdes..

Ti me mu ske qen i drejt kuptova..
të jam dukur veq për flert gabova
Që të fala qdo gjë ti sbëre zë..

reff(1x)
Kot të prita
Vitet më shkuan
Tash vendosa për të harruar
Tjetër Zemër nuk di qka t`them
N'kët dynja Zoti çdo gjë kthen..

Ti qdo her më ke bë be
Se qdo tjeter kur smë le
Besova shum dhe prita un e ti në gjum..

Ti me mu ske qen i drejt kuptova..
të jam dukur veq për flert gabova
Që të fala qdo gjë ti sbëre zë..

reff(2x)
Kot të prita
Vitet më shkuan
Tash vendosa për të harruar
Tjetër Zemër nuk di qka t`them
N'kët dynja Zoti çdo gjë kthen..


Ky tekst u dërgua nga amella
Kartolina

 • 2016-11-23 13:48:16
  Vitet shkojn un mjaft kam prit
  Nuk meriton më as një dit
  Un të të pres kam humbur çdo shpres
  për ty nuk vdes
 • 2016-11-23 13:48:19
  Kot të prita
  Vitet më shkuan
  Tash vendosa për të harruar
  Tjetër Zemër nuk di qka t`them
  N'kët dynja Zoti çdo gjë kthen.

Krijo Një Kartolinë


Disqus Comments
teksteshqip.com © 2007 - 2017